Riedmenų remontas

Geležinkelio riedmenų planinių ir neplaninių remontų vykdymas, techninė priežiūra, priėmimas po remonto bei remonto darbų organizavimas:

  • Lokomotyvų, dyzelinių ir elektrinių traukinių planinis remontas – kapitalinis remontas KR-2 ir KR-1, einamasis remontas ER-3 ir ER-1, techninis aptarnavimas TP-3 ir TP-2. Lokomotyvų, dyzelinių ir elektrinių traukinių neplaninis remontas. Lokomotyvų, dyzelinių ir elektrinių traukinių sistemų, agregatų, mazgų, dalių kapitalinis ir neplaninis remontas. 
  • Keleivinių vagonų remontas – kapitalinis remontas KR-2 ir KR-1, depinis remontas DR, techninis aptarnavimas TP-3 ir TP-2. Keleivinių vagonų neplaninis remontas. Keleivinių vagonų sistemų, agregatų, mazgų, dalių kapitalinis ir neplaninis remontas.
  • Prekinių vagonų remontas – kapitalinis remontas KR-2 ir KR-1, depinis remontas DR, techninis aptarnavimas TP-3 ir TP-2. Prekinių vagonų neplaninis remontas. Prekinių vagonų sistemų, agregatų, mazgų, dalių kapitalinis ir neplaninis remontas. 

Riedmenų techninės priežiūros ir remonto paslaugos gali būti teikiamos lansčiai pagal kliento poreikį arba iš anksto nustatytais intervalais, užtikrinant aukštą kokybę ir optimalius suteikimo terminus.

 
 

Susisiekite su mumis

Informacija ruošiama

Apie mus

Savo veiklą pradėjome 2008 m. ir per 10 įmonės veiklos metų mums pavyko pelnyti partnerių pagarbą ir klientų pasitikėjimą. Šiuo metu sėkmingai bendradarbiaujame su ES ir NVS šalių įmonėmis, kurios verčiasi analogiška veikla. Įmonės strategija – patenkinti kiekvieno kliento ir partnerio lūkesčius bei pasiūlyti sprendimus, kurie pranoksta jo lūkesčius.

Paslaugos

Kontaktiniai duomenys

Vivulskio g. 12D, Vilnius 
LT-03221
+370 601 04634
info@bmrail.lt